smart house

Nasze biura w Przecławiu.

Jedną z ukończonych przez nas inwestycji jest nowoczesne osiedle Smart Residance zlokalizowane w Przecławiu. To właśnie tam wśród czystej bieli elewacji i energetycznych kolorowych balkonów znajdują się nasze dwa biura – siedziba główna spółki oraz biuro sprzedaży.

przecław 116/5

Siedziba główna
Smart House

Jeszcze nie tak dawno nasza główna siedziba spółki Smart House mieściła się przy ulicy Modrej w Szczecinie. Dziś zlokalizowana jest na osiedlu Smart Residence w Przecławiu, które stanowi jedną z naszych ostatnich ukończonych inwestycji.

Wcześniej jednopokojowe biuro zamieniliśmy na przestronną siedzibę, w której znajduje się przestrzeń dla interesantów, sala konferencyjna, pomieszczenie biurowe dla naszego działu prawnego, finansów, reklamacji, a także spore zaplecze magazynowe i sanitarne.

To właśnie w naszej siedzibie możecie otrzymać wszelkie informacje dotyczące naszej spółki, zapoznać się z dokumentami interesującej Was inwestycji, a także załatwicie wszelkie formalności związane z częścią posprzedażową swojego mieszkania.

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach:

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi działami:

OLGA JEDYNAK

+48 515 15 20 15

biuro@smart-house.com.pl

AGNIESZKA MARCINIAK

+48 796 15 20 15

agnieszka@smart-house.com.pl

ANNA BABIAK

+48 578 15 27 15

anna@smart-house.com.pl

przecław 115/u4

Biuro sprzedaży
Smart House

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które od listopada 2020 znajduje się w Przecławiu na osiedlu Smart Residence. 

Znajduje się tu głównie dział sprzedaży, gdzie nasza specjalistka chętnie spotka się z Wami i zaprezentuje aktualne inwestycje. Przedstawi ofertę dostępnych mieszkań, rozwieje wszelkie wątpliwości, przeprowadzi przez proces zakupowy, a to wszystko przy filiżance aromatycznej kawy przyprawionej słodkimi firmowymi krówkami.

Dodatkowo w biurze mieści się nasz dział marketingu, który zajmuje się stroną wizualną i promocyjną naszej marki. Dba o wizerunek w mediach lokalnych, społecznościowych, a także tworzy materiały reklamowe. 

Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach:

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi działami:

JOANNA MICHNIEWCZ

+48 577 15 20 15

sprzedaz@smart-house.com.pl

JOANNA ŚWIST

+48 577 15 27 16

marketing@smart-house.com.pl

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Newsletter

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl