Z nami dowiesz się więcej

Blog.

Zapraszamy na naszego bloga, na którym będziemy publikować artykuły o różnorodnej tematyce związanej z naszymi inwestycjami, z tym co dzieje się na bieżąco w naszej siedzibie, a także sporą dawkę wiedzy z branży deweloperskiej i nie tylko.  

przeczytaj nasze

Artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »
Aktualności

Wiosenna promocja

Z nadejściem wiosny ogłaszamy WIOSENNĄ PROMOCJĘ w Smart House. Do każdego zakupionego mieszkania w inwestycji Smart Loft w dniach 21.03-10.04.2022 dodajemy miejsce postojowe na 3 lata w prezencie.

Czytaj więcej »
Galeria

Smart Loft w zimowym anturażu

Zapraszamy do obejrzenia naszej grudniowej galerii zdjęć prosto z inwestycji Smart Loft w Szczecinie. Białe płatki lecące z nieba przykryły grubą śnieżną pierzyną nasz budynek i dziedziniec tworząc iście bajkowy klimat.

Czytaj więcej »
Aktualności

Inteligentny system Smart Home

Smart House z angielskiego oznacza Inteligentny Dom, które to miano nie bez powodu stało się domeną naszej spółki. Przy tworzeniu Smart Loft idziemy o krok dalej i wprowadzamy jako pierwsi na rynku deweloperskim system sterowania Smart Home w standardzie!

Czytaj więcej »
Aktualności

Elewacja na Smart Loft

Elewacja, która pokrywa budynek Smart Loft, to oryginalna cegła z XIX w. Zachowana w bardzo dobrym stanie, bogata jest nie tylko w szeroką paletę odcieni czerwieni, ale również w wiele elementów zdobień. Niestety upływ czasu odbił na niej swoje piętno. Przywracamy jej dawny wygląd, który stanowi charakterystyczny element tej inwestycji.

Czytaj więcej »
Aktualności

Świąteczna promocja

Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji i w dniach od 01 do 23 grudnia 2021 zdecyduj się na zakup mieszkania sfinalizowany umową deweloperską, a w prezencie otrzymasz nowoczesny telewizor Smart TV 60 cali, który być może zawiśnie na ścianie Twojego nowego mieszkania.

Czytaj więcej »
Aktualności

Smart Loft w trójwymiarze

Wyrusz z nami do świata wirtualnej przestrzeni i odbądź spacer po mieszkaniach w inwestycji Smart Loft w Szczecinie.
Zobacz przykładową aranżację przestrzeni, która może stać się Twoim przyszłym domem. Dzięki nowoczesnej trójwymiarowej technologii możesz nie tylko zobaczyć rzut, ale także przechadzać się po pokojach, łazience czy kuchni.

Czytaj więcej »
Aktualności

Biura Smart House

Jedną z ukończonych przez nas inwestycji jest nowoczesne osiedle Smart Residance zlokalizowane w Przecławiu. To właśnie tam wśród czystej bieli elewacji i energetycznych kolorowych balkonów znajdują się nasze dwa biura – siedziba główna spółki oraz biuro sprzedaży.

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Newsletter

Biuro spółki

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 515 152 015
biuro@smart-house.com.pl

Dział sprzedaży

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl