historia

O nas.

Smart House spółka z o.o. powstała jako spółka specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, w oparciu o zdobyte doświadczenie na europejskim i niemieckim rynku nieruchomości.

Zarząd Spółki od lat jest bezpośrednio związany z szeroko pojętą branżą budowlaną, mając w swoim dorobku realizację kilkuset tysięcy wybudowanej powierzchni użytkowej mieszkań i lokali usługowych w Niemczech. W pierwszych latach swojej działalności Smart House wybudował kameralny budynek w ramach kompleksu Rezydencja Park, który nie zaskakuje być może skalą, ale wprowadził nowe standardy architektury wyznaczając kierunek przemiany tej części zabudowy Gumieniec.

Spółka Smart House przykłada dużą wagę do funkcjonalności oferowanych lokali. Praca nad projektem od samego początku zakłada dbałość o najlepsze wykorzystanie przestrzeni, możliwość aranżowania wnętrz na wiele sposobów, a także łączenia lokali na życzenie klienta. Dba o dogodną lokalizację swoich projektów, starając się wybierać tereny otoczone zielenią oraz posiadające dobrą komunikację z resztą miasta i jego okolic. Sprawia to, iż mieszkańcy z jednej strony mogą wypoczywać z dala od miejskiego zgiełku, a z drugiej strony w łatwy i szybki sposób dostać się do obiektów typu sklepy, szkoły, przedszkola, czy środki komunikacji miejskiej.

Prezes Zarządu

Nasz zespół.

Poznajcie nasz zespół, który chętnie Wam pomoże i odpowie na nurtujące pytania.

BIURO SMART HOUSE

OLGA JEDYNAK

+48 515 15 20 15
biuro@smart-house.com.pl

BIURO SPRZEDAŻY

jOANNA MICHNIEWICZ

+48 577 15 20 15
sprzedaz@smart-house.com.pl

DZIAŁ PRAWNY

agnieszka marciniak

+48 796 15 20 15
agnieszka@smart-house.com.pl

FINANSE

anna babiak

+48 578 15 27 15
anna@smart-house.com.pl 

MARKETING

JOANNA ŚWIST

+48 577 15 27 16
marketing@smart-house.com.pl 

REKLAMACJE

 


reklamacje@smart-house.com.pl

Szukasz mieszkania?

Jeśli szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w wysokim standardzie wykończenia – dobrze trafiłeś. Zobacz nasze najnowsze inwestycje.

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl