historia

O nas.

Smart House spółka z o.o. powstała jako spółka specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, w oparciu o zdobyte doświadczenie na europejskim i niemieckim rynku nieruchomości.

Zarząd Spółki od lat jest bezpośrednio związany z szeroko pojętą branżą budowlaną, mając w swoim dorobku realizację kilkuset tysięcy wybudowanej powierzchni użytkowej mieszkań i lokali usługowych w Niemczech. W pierwszych latach swojej działalności Smart House wybudował kameralny budynek w ramach kompleksu Rezydencja Park, który nie zaskakuje być może skalą, ale wprowadził nowe standardy architektury wyznaczając kierunek przemiany tej części zabudowy Gumieniec.

Spółka Smart House przykłada dużą wagę do funkcjonalności oferowanych lokali. Praca nad projektem od samego początku zakłada dbałość o najlepsze wykorzystanie przestrzeni, możliwość aranżowania wnętrz na wiele sposobów, a także łączenia lokali na życzenie klienta. Dba o dogodną lokalizację swoich projektów, starając się wybierać tereny otoczone zielenią oraz posiadające dobrą komunikację z resztą miasta i jego okolic. Sprawia to, iż mieszkańcy z jednej strony mogą wypoczywać z dala od miejskiego zgiełku, a z drugiej strony w łatwy i szybki sposób dostać się do obiektów typu sklepy, szkoły, przedszkola, czy środki komunikacji miejskiej.

Prezes Zarządu

Nasz zespół.

Poznajcie nasz zespół, który chętnie Wam pomoże i odpowie na nurtujące pytania.

BIURO SMART HOUSE

OLGA JEDYNAK

+48 515 15 20 15
biuro@smart-house.com.pl

BIURO SPRZEDAŻY

jOANNA MICHNIEWICZ

+48 577 15 20 15
sprzedaz@smart-house.com.pl

DZIAŁ PRAWNY

agnieszka marciniak

+48 796 15 20 15
agnieszka@smart-house.com.pl

FINANSE

anna babiak

+48 578 15 27 15
anna@smart-house.com.pl 

MARKETING

JOANNA ŚWIST

+48 577 15 27 16
marketing@smart-house.com.pl 

REKLAMACJE

 


reklamacje@smart-house.com.pl

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »

Szukasz mieszkania?

Jeśli szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w wysokim standardzie wykończenia – dobrze trafiłeś. Zobacz nasze najnowsze inwestycje.

Biuro spółki

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 515 152 015
biuro@smart-house.com.pl

Biuro sprzedaży

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl