LUKSUSOWE MIESZKANIA IDEALNE DLA CIEBIE

Smart Loft.

Jedyna taka inwestycja w Szczecinie, łącząca historię z nowoczesnością. Dziewiętnastowieczna dawna fabryka papieru, przekształcona w prestiżowy apartamentowiec w loftowym stylu. Smart Loft to wyjatkowe mieszkania w centrum Szczecina, to pewna inwestycja w przyszłość.

szczecin pogodno

Smart Loft

Lokalizacja: 5-go lipca Szczecin

Ilość apartamentów: 46, o powierzchniach 37-106 m2

Standrad: Podwyższony – gładzie na ścianach, ogrzewanie podłogowe

W cenie: Komórka lokatorska, zamknięte osiedle z całodobowym monitoringiem

Dodatkowo: Garaże podziemne

Najnowsza inwestycja usytuowana w Szczecinie w podwórzu między ulicami 5 Lipca i Mickiewicza – Smart Loft – jest pierwszą tego typu inwestycją w mieście. Polega na przekształceniu budynku przemysłowego dawnej fabryki papieru Wiese & Co. z 1898 roku. w użytkowe mieszkania. Historia tego budynku sięga XIX w. kiedy za czasów niemieckiej administracji była wspomnianą fabryką wyrobów papierniczych, a po wojnie rozpoczęła się tutaj historia zakładów odzieżowych Dana.

Słowo „loft” pochodzi z języka islandzkiego. Tłumaczone na polski znaczy tyle co „powietrze”, „przestrzeń” i „piętro”, oddając istotę dużych fabrycznych pomieszczeń z wysoko zawieszonymi stropami. Lofty cechuje duża przestrzeń oraz surowy styl. Barwy wykorzystane w projektach wnętrz to głównie kolory ceglane, szare, stalowych, a nawet czarne. Odnowienie i przebudowa dawnej fabryki z pozostawieniem ciekawych detali architektonicznych to cechy, które wyróżniają tę inwestycję na tle innych. Z pewnością jest to także ciekawe urozmaicenie architektury dla tej części miasta. Oczywiście mieszkania w loftach są jak nowe, posiadają nowoczesne rozwiązania techniczne, a każde z nich dzięki wykorzystanym elementom filarów, sklepień czy nietypowych okien ma charakterystyczny industrialny klimat. Poszliśmy o krok dalej, elewacja frontowa budynku będzie zwieńczona galerią ze stalowej konstrukcji, szklaną klatką schodową i zewnętrzną windą o wysokości ok. 11 metrów, dzięki czemu z głównego hallu rozpościera się panoramiczny widok na Pogodno.

Projekty loftów przyciągają wymagającą klientelę, oczekującą od inwestycji wyrafinowania, luksusu i niepowtarzalnego wyglądu. To wyjątkowa inwestycja dla osób będącymi miłośnikami łączenia dwóch wydawałoby się całkowicie skrajnych stylów, jednak umiejętnie połączone tworzą wspaniały klimat i niezwykłą jakość życia.

46 mieszkań

Powierzchnia od 37 do 106 m2

Mieszkań 1-pokojowych
Mieszkań 2-pokojowych
Mieszkań 3-pokojowych

luksusowe

Apartamenty.

Poznajcie najmocniejsze strony naszych prestiżowych apartamentów Smart Loft, które znajdują się w topowej lokalizacji na skraju centrum miasta.

Wyjątkowa lokalizacja

Budynek Smart Loft znajduje się na granicy centrum Szczecina, a dzielnicą Pogodno. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły oraz parki.

Podwyższony standard

Komfortowe i przytulne mieszkania spełnią najwyższe standardy techniczne. Będą wygłuszone, a także pokryte gładzią.

Podziemny parking

Pod dziedzińcem inwestycji będzie się znajdować podziemny garaż, obejmujący kilkanaście miejsc parkingowych.

Ogrzewanie podłogowe

Każdy z naszych apartamentów będzie w standardzie mieć ogrzewanie podłogowe, by zagwarantować wyjątkowy komfort.

Panoramiczna winda

Cichobieżna, panoramiczna i przeszklona winda będzie się znajdować z tyłu budynku z czarnymi stalowymi zdobieniami.

Komórki lokatorskie

W części piwnicznej będą znajdować się komórki lokatorskie, w których będzie można przechować rzeczy, zaoszczędzając miejsce w mieszkaniu

aktualności

Smart Loft -
na placu budowy.

Rozpoczęcie prac nad przebudową dawnej fabryki rozpoczęliśmy w 2020 roku. Prace nad projektem przebudowy trwały długo, gdyż zależało nam, by budynek w jak największym stopniu został zachowany z zewnątrz. Dodane elementy w loftowym stylu musiały być wyjątkowe, nadawać charakteru, a jednocześnie współgrać z całą infrastrukturą.

Po pracach porządkowych i przygotowawczych, rozpoczęliśmy oczyszczanie elewacji, wzmacnianie stropów, a także szereg prac na dziedzińcu, na którym pojawi się wiele drzew, krzewów, kwiatów, ławek, które utworzą cichą i przytulną enklawę dla przyszłych mieszkańców.

W chwili obecnej przygotowujemy również otwory okienne pod przyszłe okna oraz balkony, stawiane są ściany międzylokalowe oraz zadaszenie. Będziemy na bieżąco informować o przebiegu wykonywanych prac. Zakończenie inwestycji planowane jest na drugą połowę 2022 roku.

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Szczecin
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl