Inwestycje.

Najnowsze inwestycje.

Poznajcie nasze najnowsze inwestycje, które są w trakcie realizacji. Już dziś możesz się umówić na spotkanie z naszym specjalistą do spraw sprzedaży i otrzymać pełen pakiet informacji.

cam17_02
cam13
cam05

Poprzednie
Następne

Apartamenty z historią.

Oryginalna cegła z industrialnym designem

szczecin

Smart Loft.

SMART LOFT – jedyna taka inwestycja w Szczecinie. To nowoczesne apartamenty w budynku dawnej fabryki artykułów papierowych Wiese & Co z 1898 roku.

Dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą powstaje tu miejsce o szczególnym loftowym charakterze. Oryginalna ceglana elewacja oraz duże przeszklenia, razem ze stalowymi elementami wykończenia, sprawiają, że inwestycję SMART LOFT wyróżniać będzie nie tylko funkcjonalność, ale również elegancka nowoczesna forma. To doskonały wybór dla osób, które cenią połączenie historii z nowoczesnością.

Części wspólne inwestycji zostaną ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem co zapewni mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Klimatyczne oświetlenie oraz różnorodna roślinność stworzą niepowtarzalne miejsce i przyjazną do życia enklawę.

  • Luksusowe apartamenty w centrum Szczecina
  • Połączenie historii z nowoczesnością
  • Funkcjonalność w eleganckiej loftowej formie

Inwestycja SMART LOFT obejmować będzie podpiwniczony budynek wraz z parkingiem podziemnym. Łącznie zaplanowano tu 40 apartamentów o powierzchni od 37 m2 do 106 m2 z balkonami lub tarasami, a w kondygnacji parterowej z przynależnymi ogródkami. Szeroki wachlarz proponowanych powierzchni umożliwia różne rozwiązania w układzie pomieszczeń.

Wysoki standard budynków, najwyższa jakość użytych materiałów wykończeniowych oraz dogodna lokalizacja, z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie w sercu Szczecina na pewno przyniosą satysfakcję z wyboru mieszkania na osiedlu SMART LOFT, a także dadzą gwarancję rosnącej wartości nieruchomości.

  • 40 apartamentów o powierzchni 37-106 m2
  • Podwyższony standard wykończenia
  • Ogrodzona i objeta monitoringiem część wspólna


Poznaj inwestycję

Komfortowe wnętrza.

Loftowy styl

4_widok
3_widok
2_widok
1_lot_ptaka

Poprzednie
Następne

Jasny punkt na mapie Przecławia.

Minimalistyczny i nowoczesny budynek o czystej formie.

Przecław

Smart Cube.

Główną ideą SMART CUBE jest stworzenie obiektu modelowego, który byłby wzorem dla innych. Przemyślane rozmieszczenie okien, kaskadowa forma i ucieczka każdej kolejnej kondygnacji do wnętrza budynku, pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i dostarczanie jego ciepła przez cały dzień niezależnie od pory roku. Energooszczędność, troska o środowisko i zdrowie przyszłych użytkowników to dewiza SMART HOUSE, a także odpowiedź na współczesne wyzwania ekologiczne i względy zdrowotne. Zyskuje ona na szczególnym znaczeniu, gdy uświadomimy sobie, że 90 proc. czasu spędzamy w budynkach – pracując, ucząc się, bawiąc czy odpoczywając.

Zaprojektowany przez nas budynek o czystej formie, minimalistycznej kubaturze i obowiązującej bieli na elewacji – stanowić będzie jasny punkt na mapie Przecławia.

SMART CUBE to 4-piętrowy budynek wraz z garażem podziemnym. Przyszli nabywcy mogą stać się właścicielami jednego z 40 mieszkań o metrażu od 25 do 93 m2. Lokatorzy parteru mogą cieszyć się własnymi przydomowymi ogródkami, a mieszkańcy pozostałych pięter korzystać z balkonów. Imponujące tarasy na wyższych kondygnacjach zapewnią przyjemną przestrzeń, a ich ewentualne zazielenienie sprawi, że właściciele mogą odnieść wrażenie posiadania prywatnych ogrodów w centrum osiedla.

  • 40 mieszkań o powierzchni 25-93 m2
  • 1 budynek, 4 piętra, podziemny garaż
  • Ogródki, balkony i tarasy


Poznaj inwestycję

Stylowe mieszkania.

Przemyślana aranżacja

Inwestycje w stylu Smart.

Nowoczesne i przemyślane.


Ukończone inwestycje.

Zobaczcie kilka naszych ukończonych realizacji. Apartamentami Smart Apartments w Policach oraz Smart Residence w Przecławiu mogą już się cieszyć ich nowi właściciele.

16-020_20171120-CAM08_mod 3
16-020_20171118-CAM01_ mod
SK_V6_11 mod
SK_V5_2
SK_V5_1

Poprzednie
Następne

Wyjątkowe osiedle.

Mieszkania dla każdego

przecław

Smart Residence.

Smart Residence to nowoczesne, kameralne i eleganckie osiedle będące alternatywą dla przepełnionego i głośnego centrum Szczecina. To także miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby starsze będą miały swoją przestrzeń do życia. Inwestycja została zrealizowana z zastosowaniem nowoczesnych technologii. To zespół trzech budynków 6-cio kondygnacyjnych, z garażem podziemnym. Teren przylegający do osiedla został zagospodarowany pod kątem mieszkańców. Pojawią się place zabaw dla małych i większych dzieci oraz specjalnie zagospodarowana przestrzeń dla osób starszych. Powstaną alejki z ławkami, spacerniak dla zwierząt, a wszystko dopełni niska roślinność z krzewami i kwiatami, która nada temu miejscu jeszcze bardziej kameralny charakter. W jednym z budynków parter został zaadaptowany pod działalność lokali usługowych. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji salon fryzjerski, gabinet dentystyczny, centrum kosmetyczno-fryzjerskie oraz piekarnię.

police

Smart Apartments.

Inwestycja zlokalizowana w centrum Polic. Komfortowe apartamenty w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w sercu miasta. Smart Apartments to kameralny minimalistyczny budynek o prostej architekturze posadowiony na garażu podziemnym. Budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, w której znajdują się garaże. Apartamenty posiadają balkony, a także małe ogródki.

do ogłoszeń wizualizacja 2

Przytulny dom.

Przyjazna okolica blisko centrum

Przyjazna okolica.

Dogodna lokalizacja przyjazna rodzinie.

Szczecin

Kruszwicka 18 b.

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kruszwickiej 18 b w Szczecinie. W pobliżu szkoła podstawowa i plac zabaw. 4 apartamenty o powierzchni około 100 m2. Na piętrze z przeszklonym balkonem, a na parterze z przydomowymi ogródkami.

Otrzymaj aktualną ofertę. Napisz do nas!

sprzedaz@smart-house.com.pl

Nawigacja

Biuro spółki

Przecław 116/572-005 Przecław +48 515 152 015biuro@smart-house.com.pl

Dział sprzedaży

Przecław 116/572-005 Przecław +48 577 152 015sprzedaz@smart-house.com.pl

Social Media


Facebook-f


Instagram


Youtube


Linkedin


Envelope


Facebook


Instagram


Envelope


Phone-alt