Inwestycje.

Najnowsze inwestycje.

Poznajcie nasze najnowsze inwestycje, które są w trakcie realizacji. Już dziś możesz się umówić na spotkanie z naszym specjalistą do spraw sprzedaży i otrzymać pełen pakiet informacji.

Apartamenty z historią.

Oryginalna cegła z industrialnym designem

szczecin pogodno

Smart Loft.

SMART LOFT – jedyna taka inwestycja w Szczecinie. To nowoczesne apartamenty w budynku dawnej fabryki artykułów papierowych Wiese & Co z 1898 roku.

Dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą powstaje tu miejsce o szczególnym loftowym charakterze. Oryginalna ceglana elewacja oraz duże przeszklenia, razem ze stalowymi elementami wykończenia, sprawiają, że inwestycję SMART LOFT wyróżniać będzie nie tylko funkcjonalność, ale również elegancka nowoczesna forma. To doskonały wybór dla osób, które cenią połączenie historii z nowoczesnością.

Części wspólne inwestycji zostaną ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem co zapewni mieszkańcom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Klimatyczne oświetlenie oraz różnorodna roślinność stworzą niepowtarzalne miejsce i przyjazną do życia enklawę.

Inwestycja SMART LOFT obejmować będzie podpiwniczony budynek wraz z parkingiem podziemnym. Łącznie zaplanowano tu 40 apartamentów o powierzchni od 37 m2 do 106 m2 z balkonami lub tarasami, a w kondygnacji parterowej z przynależnymi ogródkami. Szeroki wachlarz proponowanych powierzchni umożliwia różne rozwiązania w układzie pomieszczeń.

Wysoki standard budynków, najwyższa jakość użytych materiałów wykończeniowych oraz dogodna lokalizacja, z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie w sercu Szczecina na pewno przyniosą satysfakcję z wyboru mieszkania na osiedlu SMART LOFT, a także dadzą gwarancję rosnącej wartości nieruchomości.

Komfortowe wnętrza.

Loftowy styl

Inwestycje w stylu Smart.

Nowoczesne i przemyślane.

Ukończone inwestycje.

Zobaczcie kilka naszych ukończonych realizacji. Apartamentami Smart Apartments w Policach oraz Smart Residence w Przecławiu mogą już się cieszyć ich nowi właściciele.

Wyjątkowe osiedle.

Mieszkania dla każdego

przecław

Smart Residence.

Smart Residence to nowoczesne, kameralne i eleganckie osiedle będące alternatywą dla przepełnionego i głośnego centrum Szczecina. To także miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby starsze będą miały swoją przestrzeń do życia. Inwestycja została zrealizowana z zastosowaniem nowoczesnych technologii. To zespół trzech budynków 6-cio kondygnacyjnych, z garażem podziemnym. Teren przylegający do osiedla został zagospodarowany pod kątem mieszkańców. Pojawią się place zabaw dla małych i większych dzieci oraz specjalnie zagospodarowana przestrzeń dla osób starszych. Powstaną alejki z ławkami, spacerniak dla zwierząt, a wszystko dopełni niska roślinność z krzewami i kwiatami, która nada temu miejscu jeszcze bardziej kameralny charakter. W jednym z budynków parter został zaadaptowany pod działalność lokali usługowych. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji salon fryzjerski, gabinet dentystyczny, centrum kosmetyczno-fryzjerskie oraz piekarnię.

police

Smart Apartments.

Inwestycja zlokalizowana w centrum Polic. Komfortowe apartamenty w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w sercu miasta. Smart Apartments to kameralny minimalistyczny budynek o prostej architekturze posadowiony na garażu podziemnym. Budynek o trzech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, w której znajdują się garaże. Apartamenty posiadają balkony, a także małe ogródki.

Przytulny dom.

Przyjazna okolica blisko centrum

Dowiedz się więcej!

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl