Smart Loft

Galeria zdjęć.

Migawki z placu budowy

Przebudowa historycznego budynku z XIX w. w nowoczesny apartamentowiec w loftowym stylu to ogromne przedsięwzięcie nie tylko pod względem logistycznym, ale również technicznym.

Do pracy nad przekształceniem tej dawnej fabryki papieru zaangażowaliśmy najlepszych specjalistów z branży budowlanej, począwszy od architektów, poprzez wykonawców, a skończywszy na producentach materiałów budowlanych i wykończeniowych. Pod czujnym okiem kierownictwa budowy, dokładamy wszelkich starań, by prace przebiegały sprawnie i zgodnie z harmonogramem.

W przeciwieństwie do tworzenia od podstaw nowego budynku, przekształcanie, czy odrestaurowywanie budynków zabytkowych niesie za sobą wiele nieprzewidywalnych sytuacji, a czasem nawet przeszkód. Dlatego to właśnie sprawdzeni ludzie, szybka odpowiedź ze strony osób od najniższego do najwyższego szczebla – pozwala nam w porę zareagować, a także dostosować plan prac, by nic nie zakłóciło terminu oddania inwestycji do użytkowania.

Chcemy byście byli z nami od samego początku tworzenia tych wyjątkowych apartamentów Smart Loft, dlatego przygotowaliśmy galerię zdjęć, a także video z aktualnego stanu prac budowlanych.

Co jakiś czas, galeria będzie uzupełniana o nowe zdjęcia, a także nowe filmy video, byście byli na bieżąco, a także mogli wirtualnie przespacerować się po budynku. 

Znajdź swój przyszły dom.

Smart Loft – wyjątkowe apartamenty na miarę Twoich potrzeb.

Biuro spółki

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 515 152 015
biuro@smart-house.com.pl

Dział sprzedaży

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl