Nowoczesny system sterowania

Smart Home.

Smart House z angielskiego oznacza Inteligentny Dom, które to miano nie bez powodu stało się domeną naszej spółki. Przy tworzeniu Smart Loft idziemy o krok dalej i wprowadzamy jako pierwsi na rynku deweloperskim system sterowania Smart Home w standardzie!

inteligentny dom w smart loft

System Smart Home od Ampio.

Smart House z języka angielskiego oznacza Inteligentny Dom. Nie bez powodu to określenie stało się domeną naszej spółki. Dla nas to nie tylko synonim przemyślanych rozwiązań architektonicznych, komfortowo zaplanowanych wnętrz, a także projektowania przestrzeni wokół inwestycji w taki sposób, by przyszłym mieszkańcom żyło się lepiej.
Od początku zawiązania spółki stawiamy wysoko poprzeczkę, a każda z naszych inwestycji jest tworzona z duchem technologii w stylu smart.

Przy tworzeniu Smart Loft idziemy o krok dalej i wprowadzamy jako pierwsi na rynku deweloperskim inteligentny system sterowanie ogrzewaniem podłogowym i oświetleniem w standardzie!

Od teraz nasi nabywcy będą mogli stworzyć odpowiedni klimat w swoim mieszkaniu przy pomocy Ampio Smart Home, który zadba o wygodną regulację temperatury oraz pozwoli zaaranżować sceny świetlne odpowiednie dla każdej sytuacji.
System umożliwia ustawienie optymalnej temperatury dla każdego pomieszczenia indywidualnie, zmienić harmonogram ogrzewania z dowolnego miejsca na ziemi, włączyć ogrzewanie przed powrotem z podróży, by czekał na nas ciepły dom.
Oprócz tego mamy możliwość sterowania oświetleniem włączając lub wyłączając poszczególne punkty lub światła w całym mieszkaniu bez wstawania z łóżka.

Wszystkie te funkcje są obsługiwane za pomocą dotykowego panelu lub przy użyciu wygodnej aplikacji mobilnej obsługiwanej z poziomu komputera, tabletu czy smartfona, by zapewnić maksymalną wygodę oraz komfort klasy premium.

Obsługa za pomocą urządzenia moblinego.

Twój „pilot” do świata AMPIO Smart Home, którego masz zawsze pod ręką. Niezależnie co robisz i gdzie jesteś – miej pełną kontrolę nad swoim inteligentnym domem. Pełna możliwość personalizacji, dostępność na urządzenia z systemem iOS i Android oraz niezwykła łatwość w obsłudze sprawiają, że aplikacja do obsługi Twojego inteligentnego domu to wygoda, jakiej wcześniej nie widziałeś. 

Obsługa za pomocą panelu sterującego.

Dopasuj temperaturę w swoim domu jednym dotknięciem.

Sterowanie funkcjami inteligentnego domu za pomocą szklanych paneli dotykowych AMPIO to nie tylko komfort i niezawodność działania. Dla Państwa wybraliśmy nowoczesne panele dotykowe z najwyższej jakości szkła LACOBEL w klasycznym czarnym kolorze.

Z poziomu panelu dostępne będą dla Państwa funkcje obsługi oświetlenia oraz ogrzewania. Jednym dotknięciem, będzie możliwość włączenia, wyłączenia oświetlenia, a także ustawienia wysokości temperatury w kilku wybranych strefach.

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Newsletter

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl