Rzuty 3d i wirtualne spacery

Smart Loft w trójwymiarze.

Wyrusz z nami do świata wirtualnej przestrzeni i odbądź spacer po mieszkaniach w inwestycji Smart Loft w Szczecinie.
Zobacz przykładową aranżację przestrzeni, która może stać się Twoim przyszłym domem. Dzięki nowoczesnej trójwymiarowej technologii możesz nie tylko zobaczyć rzut, ale także przechadzać się po pokojach, łazience czy kuchni.

smart loft w 3d

Nasza inwestycja
w wirtualnej rzeczywistości.

Wyrusz z nami do świata wirtualnej przestrzeni i odbądź spacer po mieszkaniach w inwestycji Smart Loft zlokalizowanej w centrum Szczecina.

Zarówno rzuty jak i spacery 3D pozwalają zobaczyć w realny sposób jak może wyglądać Wasze przyszłe mieszkanie. Dzięki przystępnej i prostej aplikacji zarówno na smartfonie, tablecie jak i komputerze możecie przenieść się do wnętrza inwestycji i interesującego Was mieszkania. Zobacz przykładową aranżację wnętrz w nowoczesnej trójwymiarowej technologii nie tylko w formie rzutu, ale także możesz przechadzać się po przedpokoju, pokojach, łazience czy salonie z aneksem kuchennym.

W poniższym filmiku prezentujemy jak krok po kroku przejść z naszej strony inwestycji wprost do spaceru 3D konkretnego mieszkania. 

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Newsletter

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl