zima w szczecinie

Smart Loft w zimowym anturażu.

Zapraszamy do obejrzenia naszej grudniowej galerii zdjęć prosto z inwestycji Smart Loft w Szczecinie. Białe płatki lecące z nieba przykryły grubą śnieżną pierzyną nasz budynek i dziedziniec tworząc iście bajkowy klimat.

fotoraport z budowy

Smart Loft pod białą pierzyną.

Zapraszamy do obejrzenia naszej grudniowej galerii zdjęć prosto z inwestycji Smart Loft w Szczecinie. Białe płatki lecące z nieba przykryły grubą śnieżną pierzyną nasz budynek i dziedziniec tworząc iście bajkowy klimat. Prace na budowie trwają w najlepsze zarówno na zewnątrz, jak i w środku. 

NA ZEWNĄTRZ

Nasi podwykonawcy rozpoczęli pracę nad przygotowaniem dziedzińca od strony południowej budynku. Został już on oczyszczony, a także wykopana część gruntu. To właśnie tam będzie znajdować się garaż kryty na 20 miejsc postojowych. Przykryty zostanie on zielonym dachem, bogatym w niską różnorodną roślinność. Od strony północnej przygotowany jest już fundament i zbrojenie pod windę oraz klatkę schodową. Trwają pracę również nad podniesieniem i wyrównaniem terenu po tej stronie budynku.

WEWNĄTRZ

Ściany lokali powoli przykrywają już tynki, a wartstwa ociepleniowa zabezpiecza już ściany z przy oknach. W stropach wiercone są otwory pod instalacje wodno-knalizacyjne. Przygotowywane są również stelarze z profilów pod sufity, a także ścianki działowe.

Poniżej znajdziecie bogatą galerię zdjęć, a jeśli chcecie poznać szczegóły, a także sprawdzić aktualną ofertę, wystarczy kliknąć w poniższy link.

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Newsletter

Biuro spółki

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 515 152 015
biuro@smart-house.com.pl

Biuro sprzedaży

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl