smart tv w prezencie

Świąteczna promocja.

w dniach 01-23.12.2021

Kup mieszkanie -
Smart TV dostaniesz
w prezencie.

Poczuj magię świąt i skorzystaj z wyjątkowej ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI w Smart House! Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji?

Wystarczy, że w dniach od 01 do 23 grudnia 2021 zdecydujesz się na zakup mieszkania sfinalizowany umową deweloperską, a w prezencie otrzymasz nowoczesny telewizor Smart TV 60 cali, który być może zawiśnie na ścianie Twojego nowego mieszkania.

Święta to wyjątkowy czas, spędzany wśród najbliższych nam osób. Zapach choinki, wspólne biesiadowanie przy suto zastawionym stole i długie rozmowy w rodzinnym gronie. Daj się porwać świątecznemu klimatowi i spraw radość sobie i najbliższym wyjątkowym prezentem w postaci przyszłego domu, w którym wieczorne rodzinne seanse filmowe przed nowym telewizorem będą niezapomnianym przeżyciem.

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »
Bądź na bieżąco

Newsletter

Kontakt

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl