21.03 – 10.04.2022

WIOSENNA PROMOCJA

Z nadejściem wiosny ogłaszamy WIOSENNĄ PROMOCJĘ  w Smart House. Do każdego zakupionego mieszkania w inwestycji Smart Loft w dniach 21.03-10.04.2022 dodajemy miejsce postojowe na 3 lata w prezencie.

Promocja dotyczy najmu miejsc postojowych, zlokalizowanych w garażowcach sąsiadujących z inwestycją na okres 3 lat, licząc od dnia podpisania aktu notarialnego z przejęciem własności. Odległość garażowców od Smart Loft to około 150 m.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do naszego działu sprzedaży lub wypełnienie poniższego formularza.

blog

Przeczytaj nasze artykuły.

Baza wiedzy

Styl industrialny

Zainspiruj się i stwórz swój własny loft. Przeczytaj porady napisane przez projektantkę wnętrz Justynę Zimnicką, właścicielkę biura projektowego ZiJu, obejrzyj przykładowe wizualizacje i zaprojektuj swoje własne mieszkanie w klimatycznym, industrialnym stylu.

Czytaj więcej »
Aktualności

Ostatnie wolne mieszkania

Zobacz ostatnie wolne mieszkania w inwestycji Smart Loft. Podwyższony standard wykończenia, udogodnienia w postaci: ogrzewania podłogowego, zainstalowanego systemu smart home, aluminiowych okien i drzwi sprawiają, że to nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również dochodowa inwestycja.

Czytaj więcej »
Galeria

Wiosna zawitała do Smart Loft

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej słońca z naszej inwestycji Smart Loft. Wiosna zawitała już do Szczecina i od jakiegoś czasu rozpieszcza nas piękną aurą i ciepłym słońcem. Budynek z oryginalnej XIX wiecznej cegły w pełnym słońcu na tle bezchmurnego nieba prezentuje się wyjątkowo, podkreślając wszystkie odcienie czerwieni.

Czytaj więcej »

Biuro spółki

Przecław 116/5
72-005 Przecław
 
+48 515 152 015
biuro@smart-house.com.pl

Biuro sprzedaży

Przecław 115/U4
72-005 Przecław
 
+48 577 152 015
sprzedaz@smart-house.com.pl